Justyna Pawlicka sex naked photos

Justyna Pawlicka to uczestniczka 3. sezonu programu "Top Model". Przyległa do niej łatka najseksowniejszej uczestniczki. Po zakończeniu programu zasłynęła konfliktem z Joanna Krupą, ponieważ zajęła się reklamowaniem futer. Później wzięła jeszcze udział w programie "Damy i Wieśniaczki", gdzie jako "właścicielka marki futrzarskiej" wystąpiła w roli damy. Popadła w niepamięć, aż do poniedziałku. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie seksu oralnego, które natychmiast zniknęło z sieci. Pawlicka skomentowała sytuację:

Oczywiście, że to fake. Ktoś włamał mi się na konto, zgłaszam tę sprawę na policję.

Próbowaliśmy się skontaktować z pokrzywdzoną, nie chciała jednak udzielić komentarza. Wiemy tylko, że prawnik Pawlickiej złożył już zawiadomienie do sądu. Niestety on również był nieosiągalny.

O komentarz poprosiliśmy Michała Piróga, prowadzącego program "Top Model". 

Różne zdjęcia ludzie mają i sądzę, że ludzie muszą sobie uświadomić, że w dzisiejszych czasach przechowywanie ich na telefonach, komputerze, nie jest bezpieczne. 

Tancerz nie potępia zdjęć, które powstały. Zwraca jednak uwagę na przechowywanie takich informacji w sieci. Mówi, że on sam padł ofiarą hackerów. 

To, jakie my zdjęcia robimy - bo rozumiem, że są to zdjęcia z partnerem - nie widzę w tym nic złego. To jest każdego prywatna sprawa. Żyjemy w takich czasach, że telefon nie jest bezpieczną skrzynką do przechowywania takich rzeczy, tak samo jak komputer. Jestem tego najlepszym świadkiem, jak robiliśmy pierwsza książkę, mieliśmy dwa razy zhackowany komputer - mój i autorki.  

Wspomina również, jakie mogą być przyczyny tego, co przytrafiło się modelce. 

Justyna jest atrakcyjną dziewczyną, dosyć odważną w swojej cielesności, wystarczy, że komuś wpadła w oko i przeszperał wszystko, co miała. Jeżeli Scarlett Johansson się nie uchroniła, to jakim cudem ma się uchronić dziewczyna z Polski? 

Potępiamy jednak zachowanie, z jakim spotkała się Pawlicka. Naruszenie prywatności jakiejkolwiek osoby w taki sposób jest niedopuszczalne. Nie zamierzamy opublikować zdjęć, które pojawiły się w sieci.

Rihanna wrzuciła zdjęcie w stroju tancerki samby. Ledwo zakrył intymne miejsca

SW 
Justyna Pawlicka photos

Justyna Pawlicka photos

Justyna Pawlicka photos

Justyna Pawlicka photos

Justyna Pawlicka photos

Justyna Pawlicka photos

Justyna Pawlicka photos

Justyna Pawlicka photos